Избор на уредникот види ги сите

Стил види ги сите

Познатиот македонски модел Илија Илов во поинакво издание (галерија)

Еден од најангажираните македонски модели, како кај нас така и надвор, Илија Илов повторно не’ изненади со нешто ново. Се работи за нова…

Неверојатен попуст на уникати во Елена Лука!

Неверојатен попуст на уникати во Елена Лука!

Од 17 -ти јули (понеделник) па сѐ до 1 – ви септември, брендот Елена Лука ви нуди одличен попуст, односно Sample Sale. Тоа…

ALLWAYS BALANCE RETREAT

ALLWAYS BALANCE RETREAT

Веројатно сите често размислуваме за тоа дека е време да престанеме само да размислуваме, планираме и зборуваме. Дека нѝ е потребно да одвоиме…

На буквата, на буквата… навраќање во детството со Елена Лука

На буквата, на буквата… навраќање во детството со Елена Лука

Се сеќавате ли на безгрижното детство во деведесетите? На омилените касети кои ги слушавме на вокмен, на Бушава азбука и Дајте музика, шеќерната…

Голем кастинг во Елена Лука – денеска се избираат најдобрите

„Биди и Ти Елена Лука лице“, кампањата што реномираната модна куќа ја стартуваше пред неколку дена, денеска ќе ја има својата кулминација. Неодамна…

Годините ништо не и можат (фото)

Годините ништо не и можат (фото)

Дали знаете за кого станува збор? Бети Сикрет е жената која една деценија ги разубавува сите жени ширум Македонија и Балканот. Пример за…

Биди новото заштитно лице на Елена Лука

Биди новото заштитно лице на Елена Лука

„Биди и Ти Елена Лука лице“  е насловот на најновата кампања на реномираната модна куќа Елена Лука.  Станува збор за проект кој веројатно ќе…

Летна егзотична колекција на Елена Лука која ќе ве освои од прва

Летна егзотична колекција на Елена Лука која ќе ве освои од прва

„Summer colours“  е насловот и темата по која реномираната македонска модна куќа „Елена Лука“ се води за најновата летна колекција која опфаќа богат…

Популарно на нет види ги сите

Охрид никогаш не бил попразен со туристи, можеби оваа туристичка сезона ќе биде најслаба во историјата на Охрид . Денес Охрид видливо од шеталиштето покрај охридскиот кеј, охридската…

Иако ФИФА им забрани на сите медиуми да ги покажуваат навивачите кои излегуваат на терен да се поздрават со ирачите, благодарение на социјалните мрежи можеме да го видиме…

И така си станаа славни и познати. неколку пластични операции, минимална облека, извајано тело и прекрасни фотографии. Добро ќе беше да е се онака како што ни било…

Почна Светското првенство во фудбал во Бразил. Мажите ги окупираа телевизорите во домовите, а пак некои во локалните кафулиња и ресторани. Жените не можат на мира да си…

Славниот хипнотизер, Питер Пауерс, кој во светот на шоубизнисот е познат како „Али Џи на сценската хипноза“  сака да го користи своето знаење за да ги насмее луѓето.…

Лорен Гуџер која неодамна на Инстаграм објави своја секси фотографија,всушност истата ја украла од манекенката Кармен Ортега. Набргу,откако ги почестила своите милионски следбеници на Инстаграм таа ја избришала…

Повеќе на Популарно на нет

Џастин ќе запреш ли?

Русија полуде – Ќе прават свој Евросонг

Кој не би се свртел по ваков задник?! (видео)

Камери фатиле дух како напаѓа човек! (видео)

Сите и завидуваат на оваа девојка! (видео)

Пари види ги сите

Мади ефект во Македонија

По големите европски сцени во кои секојдневно ги држи своите инспиративни говори, Мади Шарма на 3ти и 4ти јули можевме  да ја видиме и во Скопје. Со двете…

Сопругата и синот на Субрата Рој станале Македонци

Сопругата и синот на Субрата Рој станале Македонци

Сопругата и синот на познатиот индиски бизнисмен кој прави „бум“ инвестиција во Макдеонија, Субрата Рој, станаа Македонци, односно се здобиле со македонски пасоши. „Свапа и нејзиниот син Сушанто…

Македонија најевтина туристичка дестинација. Сериозно?!

Македонија најевтина туристичка дестинација. Сериозно?!

Шведскиот веник „Дагенс нихетер“, на својот сајт ја оцени Македонија како најевтина туристичка дестинација во Европа, со најнизок ценовен индекс. Изгледа не биле на одмор во Охрид. Не…

Спорт види ги сите

Кој ќе загине вечерва?!

Кој ќе загине вечерва?!

Последно коло од групната фаза во Лигата на Шампионите и калкулации за поени и кој ќе продолжи во следната фаза. Синоќа се одиграа половина од…

Пат околу светот за 365дена – „selfie“ варијатна!

Каталонската телевизија се извини за грубото видео

Ето:Шефовите на Федерацијата во Камерун сакаат да ме убијат

Сер Алекс: Жозе е под притисок

Шокантно види ги сите

Мајкл Џексон жив?!

Мајкл Џексон жив?!

Уште еднаш на отварањето на ,,Billboard Music Awards’’ публиката имаше прилика да биде дел од спектакуларниот настап…

Бизарно: Актерот ја утепа жена си пред сопствените деца!

Сакал да има секс со мртва тинејџерка па заспал во ковчегот!

Пеејќи го удрила струја

Љубов и секс види ги сите

Погледнете на кој начин се менува заљубеното тело

Погледнете на кој начин се менува заљубеното тело

  1.Мозокот ја менува активноста во дел од секунда 2. Срцето успорува (го менеува својот ритам)…

Што најмногу ги привлекува мажите?

Вака жените се подготвуваат за секс

Ерогени зони кај мажите

Мистерија види ги сите

Фото: Мистериозна појава на Хаваите

Фото: Мистериозна појава на Хаваите

Ова стебло дрво во националниот парк Калаупапа на Хаваите се наоѓа веднаш до еден мистериозен гроб…

400 луѓе танцувале до смрт

Мистични подводни светови

Таа исплакува камени солзи (видео)